Skolebestyrelsen

Camilla Louise Lydiksen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Ulriksholmvej 9, 5300 Kerteminde
Postnr.: 5300  Kerteminde
Telefon: 28191918
Mobil: 28191918
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Formand for bestyrelsen Bestyrelsens kontakt til 8. årgang og D-klassen

Susi Dyrehauge

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Odensevej 747 , Hundslev
Postnr.: 5300  Kerteminde
Mobil: 22541212
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Medlem af bestyrelsen, valgt i børnehaven

Klavs Kamuk

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Langeskovvej 31, 5550 Langeskov
Postnr.: 5550  Langeskov
Telefon: 64492449
Mobil: 61223917
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelsens kontakt til: 2. og 5.årgang

Gert Dehn Sørensen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Odensevej 865, 5300 Kerteminde
Postnr.: 5300  Kerteminde
Telefon: 25545615
Mobil: 25545615
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Valgt i skolen. Bestyrelsens kontaktperson til 3. årgang

Louise Levin Blåsvær

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Søvangsvej 10, 5300 Kerteminde
Postnr.: 5300  Kerteminde
Telefon: 23245070
Mobil: 30263241
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelsens kontakt til 4. og 6. årgang

Helle Vahl Aalykke

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Degneløkkevej 14, 5300 Kerteminde
Postnr.: 5300  Kerteminde
Telefon: 65913534
Mobil: 29336431
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Bestyrelsens kontakt til 7. årgang (suppleant for Camilla i 8. årgang)

Merete Damgaard

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Vægterbakken 19
Postnr.: 5300  Kerteminde
Mobil: 23901843
Emailadresse: [email protected]

Stine Bjergø

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Postnr.:  Odense C
Mobil: 22574426
Emailadresse: [email protected]

Berit Brendstrup Nielsen

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Kornsgyden 29
Postnr.: 5350  Rynkeby
Telefon: 22287900
Mobil: 22287900
Emailadresse: [email protected]

Dynke Lisa Knøchel Jeppesen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Skovvej 5
Postnr.: 5300  Kerteminde
Telefon: 30694358
Mobil: 30694358
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: 1. Suppleant til bestyrelsen Valgt på skolen

Heidi Susanne Christiansen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Tvindevej 66, 5350 Rynkeby
Postnr.: 5350  Rynkeby
Telefon: 61125949
Mobil: 61125949
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: 2 . suppleant Valgt på skolen

Rikke Edith Schlosshauer Schmidt

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Kertinge Bygade 51, 5300 Kerteminde
Postnr.: 5300  Kerteminde
Telefon: 29926807
Mobil: 29926807
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: 3. suppleant Valgt på skolen

Heidi Hass Madsen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Dalsgårdsvej 20
Postnr.: 5350  Rynkeby
Mobil: 27643149
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Forældrerepræsentant i Bestyrelsen - Valgt i Børnehaven Næstformand

Yvonne Bæk Rasmussen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Hvileholmsvej 31, 5550 Langeskov
Postnr.: 5550  Langeskov
Mobil: 27640481
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Suppleant Forældrerepræsentant - valgt i børnehaven

Hans-Henrik Jensen

Billede
Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Amelievænget 6
Postnr.: 5270  Odense N
Mobil: 61557298
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Skoleleder

Sara Johansen

Billede
Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Jernbanevej 44, 1.
Postnr.: 5210  Odense NV
Mobil: 51938821
Emailadresse: [email protected]
Beskrivelse: Børnehaveleder - sekretær for bestyrelsen